Hakkımızda

MEFA Naturals  dürüstlükle desteklenen bir aile şirketi, misyon odaklı, sağlıklı bir şirkettir. Nutrasötik sanayi bizim evimiz ve tüketicilerimiz, ailemizdir. Misyonumuz toplumlarımızdaki ve dünyadaki insanlara yardım etmektir. Tüketicileri bilinçli kararlar vermek için eğitmek ve güçlendirmek. Sağlığı iyileştirebilen, besleyen ve gezegenimize saygılı ve korumalı bir şekilde yapabilen, düşünceli, dürüstlükten ödün vermeyen ürünler yapmak.

Bir ürünü piyasaya sürdüğümüzde, onunla ne kadar para kazanabileceğimizi sorarak başlayamayız. Bizim için önemli olan, sevdiklerimize (anne-babalarımız, kardeşlerimiz, çocuklarımız, arkadaşlarımız ve komşularımız) verebilecek kadar güvenli olmasıdır. Ailelerimiz için yeterince iyi olup olmadığını sorarak başlıyoruz. Çünkü bu senin için vermeyi haklı çıkarmanın tek yolu.

Omega-3 ürünlerimizdeki sertifikalı sürdürülebilir deniz yağlarından, ürün kartonlarımızı üretmek için kullanılan ağaçsız şeker kamışı kazımalarından, hijyenik olmayan GDO'lu bileşenlerden organik tarım desteğimize kadar, yalnızca doğru olanı yapmaya kararlıyız. insanlar için değil, aynı zamanda gezegen için.

Magnezyum stearat gibi maddeler dahil olmak üzere, zarar verme potansiyeline sahip katkı maddeleri, koruyucu maddeler ve dolgu maddelerinden kaçınmak için bilinçli bir çaba harcıyoruz. Kendimizi, daha iyi bir üretim standardı için TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI'nın kurallarını aşan takviyeleri üretmek ve üretmek zorunda olduğumuzdan daha yüksek bir standartta tutuyoruz. Hatta tüm malzemeleri ve bitmiş ürünlerimizi bağımsız laboratuarlar kullanarak gönüllü olarak test ediyoruz - bir noktayı kanıtlamak için değil, ürünlerimizin saf ve güvenli olmasını sağlamak için.Hepimiz bize en yakın insanlara layık olan takviyeleri yapma kararlılığımızın bir parçası ve değerli müşterilerimizi ve güvenilir endüstri ortaklarımızı içerir.

Kendimizi en zorlu eleştirmenlerimiz tarafından bile incelemeye açmamıza izin veren seçenekler için her gün minnettarız.Saklanacak bir şeyimiz yok, korkacak kimse yok. Başka hiçbir şirkete ya da markayla rekabet etmiyoruz ve bu nedenle, en azından direniş yoluna gitme ya da kârlılık arayışındaki dürüstlüğümüzü zorlama baskısını hissetmiyoruz. Amacımız dün yaptığımızdan daha iyisini yapmak ve misyonumuza, değerlerimize ve rehber ilkelerimize sadık kalmaktır.

MEFA Naturals da herkes adına, ilginiz ve şirketimiz ve değerlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Gelişen endüstri manzarasında ilerlerken, markaların insanlara ve gezegenlere kar koymasına izin veren statükoya meydan oku, bize güven ve güven veren şekillerde gerçek şeffaflık fikrini devrimden geçirin ve endüstri ile sinerjik ve karşılıklı bağımlı ilişkiyi yeniden tanımlayın. tüketicilerin.

Güven ve işinizi kazanma fırsatı için teşekkür ederiz.

Samimi şükranla,